Privaatsuspoliitika


KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED

Käesolevad küpsiste kasutamise põhimõtted on koostatud EUROOPA PARLAMENDI JA NÕUKOGU MÄÄRUSEST (EL) 2016/679 (https://eur-lex.europa.eu/legal-content/ET/ALL/?uri=CELEX%3A32016R0679) lähtuvalt ning reguleerivad küpsiste kasutamist veebilehel. Envirlaw.ee veebileht kasutab küpsiseid (tuntud ka kui HTTP-küpsis, inglise keeles cookie, HTTP cookie). Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk teie veebilehitsejas, mille veebileht salvestab teie arvutisse.

› Küpsiseid kasutatakse Envirlaw.ee veebikeskkonnas, et pakkuda kasutajatele isikupärasemat kasutuskogemust ja mugavamat võrgulehel navigeerimist. Näiteks võimaldavad küpsised meelde jätta teie eelistusi. Samuti saame nende abil ülevaate kasutajate eelistustest võrgulehtede külastamisel, mis võimaldab meil mõõta ja parandada meie veebilehe toimivust.

› Küpsised võimaldavad Envirlaw.ee veebilehe sisu sotsiaalmeedias kergemini jagada (Facebook, Instagram, Twitter ja teised)

› Meie veebilehtede kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud ja kasutaja on küpsised aktsepteerinud. Kui te küpsistega ei nõustu, võivad mõned veebilehe teenused ja funktsioonid olla piiratud.

› Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise salvestamiseks.

KÜPSISTE TÜÜBID

Veebilehel kasutame sessiooni- ja püsivaid küpsiseid. Need on küpsised, mida kasutame meie ja/või mida kasutavad kolmandad pooled.

Sessiooniküpsised

Sessiooniküpsiseid kasutame igal külastusel. Sessiooniküpsised seostavad Sinu tegevusi meie veebilehel ja kehtivad ainult veebilehitseja sessiooni ajal. Sessioon algab siis, kui avad Envirlaw.ee veebilehe ja lõppeb lehe sulgemisel. Kõik sessiooniküpsised kustutatakse pärast külastust.

Püsiküpsised

Püsiküpsised salvestavad Sinu eelistused või tegevused. Sessiooniküpsistega võrreldes on neil pikem tööiga ja need kehtivad igale konkreetsele küpsisele etteantud tähtaja piires. Püsiküpsised ei kustu lehitseja sulgemisel ja salvestatakse Sinu seadmes. Püsiküpsised aktiveeritakse igal veebilehe külastusel.


Väärtustame koostööd erinevate keskkonnavaldkonna ekspertidega.
Oleme Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsiooni liikmed.